Top

Dzisiaj piątek, czas na kolejny post obrazkowy tworzony z cudem odzyskanych zdjęć. Dlaczego akurat Londyn? Bo ostatnio krąży gdzieś wokół mnie…

 

Moje Chłopaki wspominali o kolejnym meczu i wyraźnie słyszałam, że padło słowo Londyn. Ja co prawda miałam ochotę na kiermasz bożonarodzeniowy w Colmar, ale obawiam się, że w oczach Bartusia moja propozycja przepadnie z kretesem.

 

W Londynie Mikołajki postanowił spędzić Globtroterek. Jestem pewna, że zwiedzanie będzie nietypowe, pewnie odrobinę atrakcji ujawni na swoim profilu facebookowym.

 

Moja najbliższa koleżanka ma siostrę w Londynie. Baza wypadowa jest, tylko nigdy nie było czasu, ale właśnie się dowiedziałam, że w lutym siostry się spotkają i to właśnie w Londynie.

 

Do Londynu ma także słabość Igorek. W tym roku spędził tam z Tatą swoje urodziny. Niestety tych zdjęć jeszcze nigdzie nie odnalazłam. Dlatego dzisiaj posłużę się zdjęciami sprzed ponad 10 lat. Zapraszam na obrazkowy spacer po Londynie.

 

 

Londyn

2 kwietnia 2005

 

Posty obrazkowe, to wpisy z gruntu pamiętnikarskie. To sposób na to, aby w dodatkowy sposób zabezpieczyć zdjęcia z naszych mniejszych i większych wycieczek. Również te naprawdę stare, robione różnej jakości aparatami i z różnym zaangażowaniem oraz umiejętnościami, ale przecież i tak cenne. Dla nas cenne i w sporej części cudem odzyskane po katastrofalnej awarii dysku-archiwum. Posty obrazkowe pojawiają się w piątki lub niedziele. Miłego oglądania.

 

P.S. Dbajcie o swoje zdjęcia! Nigdy zbyt dużo kopii zapasowych i różnorakich form ich przechowywania.

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bookworm
6 lat temu

Przepiękne zdjęcia 🙂
I już, już miałem pisać, że nie ma na nim obowiązkowego symbolu Londynu – dwupokładowego autobusu, ale przecież jest 😉

Agnieszka Wieczorek
6 lat temu

Świetne zdjęcia! Londyn to w ogóle moim zdaniem bardzo ładne i ciekawe miasto.
Co do kopii zapasowych to się zgadzam, ich nigdy nie jest za wiele. 🙂

Life by Ewelina
6 lat temu

Ciekawe zdjęcia 🙂 Chętnie zwiedziłabym Londyn, to miasto ma duszę 😉

BasiaK
6 lat temu

Cóż mogę dodać, naprawdę piękne zdjęcia, ale u Ciebie wszystkie są takie, więc nic nowego nie napisałam. 🙂 Dziękuję za wycieczkę po Londynie, taką bez chodzenia :-), taką akurat na relaks po pracy. Bardzo się cieszę, że są wpisy obrazkowe, bo je lubię. Ale spokojnie, Twoje wpisy z długim tekstem też bardzo lubię. 🙂

Joanna Julia Sokołowska

„Nie ma takiego miasta – Londyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój, tak…”

Justyna Rolka
6 lat temu

Kiedyś tam pojadę, ale jeszcze nie wiem kiedy:))

@Fragmentator

Fragmenty codzienności i naszych podróży na Instagramie

6
0
Would love your thoughts, please comment.x

Listopad. Co się u nas działo.

podsumowanie miesiąca