Top

Dzisiaj piątek, czas na kolejny post obrazkowy tworzony z cudem odzyskanych zdjęć. Dlaczego akurat Londyn? Bo ostatnio krąży gdzieś wokół mnie…

  1. Moje Chłopaki wspominali coś o kolejnym meczu i wyraźnie słyszałam, że padło słowo Londyn. Ja co prawda miałam ochotę na kiermasz bożonarodzeniowy w Colmar, ale obawiam się, że w oczach Bartusia moja propozycja przepadnie z kretesem,
  2. W Londynie Mikołajki postanowił spędzić Globtroterek. Jestem pewna, że zwiedzanie będzie nietypowe, pewnie odrobinę atrakcji ujawni na swoim profilu facebookowym.
  3. Moja najbliższa koleżanka ma siostrę w Londynie. Baza wypadowa jest, tylko nigdy nie było czasu, ale właśnie się dowiedziałam, że w lutym siostry się spotkają i to właśnie w Londynie.

Do Londynu ma także słabość Igorek. W tym roku spędził tam z Tatą swoje urodziny. Niestety tych zdjęć jeszcze nigdzie nie odnalazłam. Dlatego dzisiaj posłużę się zdjęciami sprzed ponad 10 lat. Zapraszam na szybki spacer po Londynie.

zwiedzanie-Londynu-009

zwiedzanie-Londynu-010

zwiedzanie-Londynu-008

zwiedzanie-Londynu-007

zwiedzanie-Londynu-002

zwiedzanie-Londynu-003

zwiedzanie-Londynu-001

zwiedzanie-Londynu-005

zwiedzanie-Londynu-006

zwiedzanie-Londynu-004

Posty obrazkowe, to wpisy z gruntu pamiętnikarskie. To sposób na to, aby w dodatkowy sposób zabezpieczyć zdjęcia z naszych mniejszych i większych wycieczek. Również te naprawdę stare, robione różnej jakości aparatami i z różnym zaangażowaniem oraz umiejętnościami, ale przecież i tak cenne. Dla nas cenne i w sporej części cudem odzyskane po katastrofalnej awarii dysku-archiwum. Posty obrazkowe pojawiają się w piątki lub niedziele. Miłego oglądania.

 

PS. Dbajcie o swoje zdjęcia! Nigdy zbyt dużo kopii zapasowych i różnorakich form ich przechowywania.