Top

Blog FRAGMENTATOR na Facebooku

 

 

Lubisz podglądać? Tutaj możesz!

Podglądaj kiedy i co chcesz.:)

 

Życie polskiej rodziny, która 14 lat spędziła na emigracji w Szwajcarii, a teraz doświadcza realiów życia w Stanach Zjednoczonych.
Czyli na własnej skórze testujemy słynny American Dream.
Dostajesz ekskluzywny dostęp do naszej codzienności. We fragmentach, ale za to tych najciekawszych.
Witaj – zapraszam dalej.

 

 

O mnie i o blogu

Stworzyłam to miejsce, aby utrwalać fragmenty codzienności. Zatrzymać obrazy w kadrze, a słowa w tekście. Utrwalić uśmiechy, zdarzenia i przemyślenia. Zachować złote myśli naszych synów. Zostawić ślad odbytych podróży. Zatrzymywać się w codziennej gonitwie i… porozmawiać. Porozmawiać z Tobą.

Zapamiętaj ten adres. To miejsce idealne dla Ciebie!

Cześć! Mam na imię Iza. Cieszę się z Twojej obecności. Zapamiętaj adres fragmentator.pl. Od teraz będziesz go odwiedzała systematycznie, bo to miejsce idealne dla Ciebie!

Fragmentator to blog, na który składają się fragmenty mojego życia na obczyźnie. Mojego i Mojej Rodziny. Możesz porównać czym i czy w ogóle, życie na emigracji różni się od tego w Polsce lub innym miejscu na ziemi.

Fragmenty codzienności znajdziesz min. w podsumowaniach miesiąca. A ciekawostki o kraju bankowców zajadających czekoladę, pod hasłem SZWAJCARIA-ciekawostki.

Nie będę walczyła z naturą. Ty też nie walcz!

Emigracja to tylko tło. Jestem przede wszystkim Matką i Żoną. Kobietą. A to oznacza zmienność. Nie będę walczyła z naturą. Ty też nie walcz!

Fragmentator.pl to blog lifestylowy. Nie chciałam ograniczyć tego miejsca do jednej tematyki. Interesuje mnie tyle rzeczy. Ciebie zapewne także. W dodatku to się zmienia, ewoluuje. Nie będziemy same siebie ograniczały!

Łączenie wielu ról to dla nas kobiet codzienność. Zobacz jak ja sobie z tym radzę.

Próbujesz swoich sił jako dekoratorka wnętrz, ogrodniczka, kucharka lub rodzinny fotograf. Łączenie wielu ról to dla nas kobiet codzienność. Możesz podejrzeć jak ja sobie radzę. Powiedz mi jak Ty to robisz – masz mnóstwo miejsca na komentarze.

Chcesz poszukać inspiracji lub tylko wirtualnie odbyć jakąś wycieczkę? Wybierz kierunek dzisiejszej podróży! Piszesz własnego bloga i tak jak ja zmagasz się z technicznymi i duchowymi wyzwaniami. Powiem Ci jakie ja znalazłam blogowe sposoby.

Razem będziemy przystawać, łapać fragmenty codzienności.

Chcesz się uśmiechnąć, szukasz rozwiązania, natchnienia a może towarzystwa? Dobrze trafiłaś! W codziennej gonitwie łatwo jest się zagubić. Razem będziemy przystawać, łapać fragmenty codzienności. To one tworzą całość i decydują o jakości naszego życia.

Rozgość się. Wybierz fragmenty, które są bliskie Tobie. Tworzę to miejsce z myślą o kobiecie, która nie walczy z naturą. Jest pełna emocji i różnorakich zainteresowań. Potrafią ją dopaść wątpliwości lub poddaje się jakiejś słabości. Nie jest idealna. Za to ludzka i ciepła. Ty jesteś taką kobietą!

Tworzę to miejsce z myślą o kobiecie. Jeżeli wśród czytelników pojawią się mężczyźni, sprawią mi swoją obecnością miłą niespodziankę.

Chcesz aby fragmenty Twojej codzienności mieniły się tysiącem barw i emocji. Poszukajmy ich razem. Jestem pewna, że czeka nas dobra zabawa.

Zainspirujmy się wzajemnie. Zostawiam Ci we władanie komentarze!

 

 

 

Fragmenty naszej codzienności na Instagramie

@Fragmentator

Fragmenty codzienności i naszych podróży na Instagramie