Top

To będzie szybki obrazkowy wpis. Na zdjęciach – Jamajka, tzn. jej resortowe fragmenty.

 

 

Z okazji 50. urodzin Męża, mieliśmy przez kilka dni powygrzewać się na jamajskim piasku. Mój pobyt przepadł, bo bez paszportu nie mogłam polecieć.

 

Chłopaki dali się namówić, aby przynajmniej Oni skorzystali z wykupionego wyjazdu i zaliczyli pierwszy w naszej rodzinnej historii – pobyt z opcją all-inclusive. W końcu 50 urodziny ma się tylko raz!

 

Najważniejsze, że Moi Trzej Mężczyźni, chociaż trochę odpoczęli, bo w tym roku nie mieliśmy żadnego wakacyjnego wyjazdu.

 

Cztery dni na Jamajce pewnie nie załatwiają sprawy, ale jak to mówi Igorek – to zawsze coś. A Chłopaki nawet zdążyli złapać trochę opalenizny.

 


Aby obejrzeć zdjęcia w oryginalnym rozmiarze, kliknij w wybraną grafikę lub galerię zdjęć.
!

 

 

Wyjazd był pod koniec listopada, ale przyznam, że nie miałam wtedy nastroju do blogowania. Ale wczoraj odebrałam z ambasady w Waszyngtonie mój nowiutki paszport i budzę się do życia! Przynajmniej nie grozi mi samotna końcówka roku, możemy całą rodziną wsiąść do samolotu do Polski.

 

W Polsce muszę ponownie przejść procedury wizowe, więc pod znakiem zapytania stoi wspólny powrót do USA, ale to mnie mniej przeraża niż samotne spędzenie urodzin, świąt i Nowego Roku.

 

 

Z tej radości dzielę się jamajskim słońcem i zaczynam zaciskać kciuki za sprawną obsługę w ambasadzie amerykańskiej i powrót w komplecie do domu w Stanach.

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka Wieczorek
3 lat temu

Właśnie przeczytałam Twoją historię paszportową – współczuję i zarazem cieszę się, że masz już paszport. Trzymam kciuki, żeby z wizą się udało 🙂
Cudownych, radosnych, pełnych ciepła, miłości i rodzinnej atmosfery Świąt <3

Natasha
3 lat temu

Szału bym dostala z tym automatem! Masakra! To już trochę przesada… 😀 Super, ze udalo Ci sie dostac paszport! 🙂

suungirl
suungirl
3 lat temu

Jeszcze raz Ci serdecznie gratuluję otrzymanego paszportu ??? oraz cieszę się, że wszyscy we 4 wylecicie na święta ?do PL. Trzymam kciuki za resztę wymaganych papierzysk oraz zazdroszczę tych pięknych momentów Twoim chłopakom, spędzonych na tych rajskich plażach ?. Widoki niesamowite!!! Dosłownie bajka! ?

Patrycja Czubak
Patrycja Czubak
3 lat temu

Cieszę się, że się udało. Też jestem zdruzgotana tym, że podróżowanie pomiędzy Stanami a Polską, jest wciąż utrudnione.;/

Danuta Brzezińska
Danuta Brzezińska
3 lat temu

Cudownie, że Ci sie udało. Oczywiście trzymam kciuki za kolejną przychylność i pomyślny wyjazd.

@Fragmentator

Fragmenty codzienności i naszych podróży na Instagramie

5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Magiczna Sedona

PODRÓŻE