Top

Dzisiaj chciałam Wam pokazać najciekawsze, najbardziej zaskakujące konta na Instagramie, na które trafiłam i które obserwuję. Nie zawsze w pełni mnie zachwycają, ale zawsze zaskakują. Formą, pomysłem i kreatywnością. Warto do nich zajrzeć, bo nie są to tylko piękne obrazki, a przede wszystkim dowód na wielką wyobraźnię ich autorów.

 

mr.kriss

Konto młodziutkiego chłopaka, który bawi się własnymi pomysłami. Często bardzo prostymi, ale czasami właśnie na takie najtrudniej wpaść. Lekko i z humorem.

instagram-mr
instagram_mr

 

edgar_artis

Na to konto trafiłam stosunkowo niedawno. Nie każdy pomysł zachwyca mnie z taką samą mocą. Momentami profil staje się dla mnie zbyt monotonny, aby za chwilę zachwycić precyzją wykonania lub zaskakoczyć na tyle, że nadal jest ma mojej liście obserwowanych.

instagram-edgar_artis
instagram_edgar_artis

 

groehrs

To konto było jednym z pierwszych przeze mnie zaobserwowanych. Bardzo ubolewam, że autorka nie publikuje na nim zbyt często. Bardzo lubię jej kreskę i zawsze nabieram apetytu na produkt, którego akurat użyła do stworzenia ilustracji.

instagram-groehrs

 

roslinneporady

Skoro mowa o jedzeniu… Profil ściśle związane z blogiem. Każde zdjęcie to informacja, że na stronie ukazał się nowy wpis. Prostota przekazu na Instagramie i rewelacyjne teksty na blogu. Konto podziwiam za prostotę i wiedzę, która kryje się pod każdym ze zdjęć.

instagram-roslinneporady
instagram_roslinneporady

 

paperlookbook

Drugi polski profil w tym zestawieniu. Zwrócił moją uwagę zdjęciami postaci rysunkowych na tle krajobrazów. Chociaż ostatnio mało tu tego typu zdjęć, nie można autorce odmówić talentu, trochę bajkowego klimatu i pozytywnego oddziaływania jej prac.

instagram-paperlookbook
instagram_paperlookbook

 

rachelryle

To także jedno z najdłużej obserwowanych przeze mnie kont na Instagramie. Bardzo się ucieszyłam, gdy udało się reaktywować profil po hakerskim ataku. To moje ulubione, najbardziej imponujące pomysłowością i wykonaniem konto. Nigdy nie mogę się nadziwić – z jaką pieczołowitością zrobione są te wszystkie miniaturowe animacje. Wielki podziw!

instagram-rachelryle
instagram_rachelryle

 

lucaslevitan

Wahałam się czy umieścić tutaj to konto, chociaż uparcie je obserwuję. Kilka razy miałam ochotę usunąć je ze swojej listy, bo zdarzają się całe serie ilustracji, które nie odpowiadają mojej estetyce. Jednak nie mogę autorowi odmówić kreatywności. I zawsze kiedy jestem bliska usunięcia tego profilu z mojego Instagrama – pojawia się coś, co odracza moją egzekucję.

instagram-lucaslevitan
instagram_lucaslevitan

 

 

Jestem ciekawa jak dużo z tych kont znaliście i co myślicie o tego typu profilach na Instagramie? Jeśli w swoich zaobserwowanych profilach macie również takie nietypowe konta – proszę o namiary na nie. 

 

Nawigacja na blogu. Wcześniejszy, kolejny wpis.

BLOGOWANIE & SOCIAL MEDIA NA LUZIE