Top

Dzisiaj ostatni post prezentowy. Jak wiecie, pomysł na cykl postów zrodził się w ramach mojego blogowego kursu. Do tej pory nie pisałam w niedziele, ale dzisiaj mogę Wam zdradzić dlaczego wpisy ukazywały się w te dni.

Gdy myślałam nad ujęciem tematu, zdecydowałam, że kluczem będzie osoba – stąd pomysł na prezent dla kobiety, mężczyzny i kolejne. Od razu także wiedziałam, że chcę mieć jeden wpis „bonusowy” z innego klucza.

Dzisiaj mamy czwarty tydzień listopadowego cyklu. Abym jeszcze w listopadzie mogła opublikować piąty, ustaliłam dzień ukazywania się postów na niedzielę. Dlatego za tydzień, trochę wbrew temu co napisałam na początku, ukaże się ostatni post, ale będzie on inny od czterech swoich poprzedników. Na kursie, już na samym początku powiedziałam jaki to będzie temat. Jednak zmieniłam zdanie, ale o tym za tydzień. Dzisiaj wybieramy

Prezenty dla dzieci

(grafiki powiększają się po kliknięciu)

 

Sportowe

 

 

Edukacyjne

 

 

Interaktywne

 

 

Odtwarzanie ról i postaci

 

 

Kreatywne

 

Specjalnie nie chciałam dzielić tego wpisu na prezenty dla dziewczynek i prezenty dla chłopców. Z moich własnych obserwacji wynika, że dzieci i tak bardzo szybko wychwytują różnice wypływające z predyspozycji płci. Jednak nie oznacza to, że jeżeli chłopiec chce się wcielić w pielęgniarkę, a dziewczynka założyć strój strażaka, to nie wypada na to pozwolić.

Niech próbują, sprawdzają, bawią się i wcielą w najróżniejsze postaci. Niech dziewczynki strzelają z procy, a chłopcy nawlekają koraliki na sznurek – przecież te korale to później najcudowniejszy prezent dla mamy lub babci.

Na liście nie mogło zabraknąć kloców, które uważam za jedną z najbardziej uniwersalnych zabaw, szczególnie, że dzisiaj naprawdę jest wiele rodzajów klocków, np.

 

Czekam na Wasze pomysły i podpowiedzi.
I zapraszam w kolejną niedzielę.

 

Prezentowe posty:

pomysł na prezent dla kobiety
Wybieramy prezent dla kobiety
prezent-dla-mężczyzny-chłopaka-
Wybieramy prezent dla mężczyzny
pomysł-na-prezent-dla-babci-i-dziadka-koc-
Wybieramy prezent dla babci i dziadka
pakowanie-prezentów
Pakujemy prezenty na święta

 

 

Jeżeli ten wpis okazał się interesujący lub po prostu lubisz autorkę
– możesz nas polubić lub/i polecić.
♥ Bardzo Ci Dziękuję ♥

[fb_button][bws_googleplusone display=”plusone,share”]