Top

Jak zwykle muszę się najpierw wytłumaczyć.

Ponieważ nie jestem specjalistką od tego typu prezentacji, tak naprawdę poprzeczkę zawiesiłam sobie wysoko, chcąc aby te posty w miarę przyzwoicie wyglądały. Ogranicza mnie fakt, że przedmioty muszą być na białym tle, to niestety znakomicie zmniejsza ilość dostępnych grafik.

Wbrew pozorom samo przeszukiwanie internetu zabiera sporo czasu. Przygotowanie grafik także. Naprawdę bardzo się staram, ale daję słowo – nie tworzę mojej listy zakupowych marzeń. To ma być zabawa. Chcę odrobinę zaskoczyć, rozbawić, zainspirować – tylko tyle i aż tyle.

Tym razem zrezygnowałam z podawania cen. Zorientowałam się, chociażby z porównywarek cenowych, że ich rozpiętość może być tak duża, że chyba nie warto ich umieszczać. A te zbiory mają być przecież tylko zachętą do dalszych poszukiwań.

To chyba na dzisiaj koniec tłumaczeń.
Poznajcie pięć moich propozycji na

 

Prezent dla mężczyzny

(grafiki powiększają się po kliknięciu)

 

 

Słuchawki

 

 

 

Otwieracz do wina

 

 

 

Bokserki

 

 

 

Mysz komputerowa

 

 

 

Zegarek

 

 

Pewnie myślicie, że nie zaszalałam. Powiem Wam, że przeglądając te przedmioty, trafiłam na wiele perełek. Np. bokserki z rysunkami (i autografem) Mleczki – w sam raz na upominek z okazji dnia mężczyzny. Albo myszki… Kto by pomyślał, że potrafią w takie maleństwo wbudować jeszcze czytnik kart, kalkulator czy gamepad.

Oczywiście to wszystko jest gadżeciarskie, ale wielu mężczyzn podobno to kręci. A dodatkowo, wiele z tych rzeczy których się naoglądałam, są zwyczajnie piękne. Czasami tylko zabawne, ale czasami tylko o to chodzi.

Czekam oczywiście na Wasze propozycje.
Pozdrawiam z Rzymu!
Dzisiaj świętuję z mężem 12 rocznicę ślubu.