Top

Podróż przez Stany Zjednoczone

dzień 5

 

Dzisiaj przejechaliśmy kolejnych 450 km. Wyjechaliśmy z Denver, a spać będziemy w miasteczku Casper. Droga prowadziła przez stany Kolorado i Wyoming. Do tej pory kierowaliśmy się na zachód, dzisiaj odbiliśmy w górę, kierując się na północ Stanów Zjednoczonych. Wreszcie droga była widokowo odrobinę ciekawsza.🙂

 

USA stany Kolorado i Wyoming, trasa z Denver do Casper

 

Przyznam się Wam, że takie codzienne zmienianie hotelu, jedzenie w przypadkowych miejscach i godziny spędzane w samochodzie – szybko potrafią dać mi w kość. O dziwo fizyczne zmęczenie jest mniejsze od psychicznego.

 

W pewnym momencie człowiek wybucha i to z byle powodu. Mąż bo jako kierowca musi być skupiony i nieustająco wytężać uwagę. Chłopaki bo mają dosyć bezczynnych godzin spędzanych w samochodzie. Ja bo mam dosyć dbania o wszystko i wszystkich, jednocześnie odnosząc wrażenie, że to i tak na nic.

 

W Casper naprawdę nie ma nic do zobaczenia. Poszliśmy na chińszczyznę, później odwiedziliśmy miejscowego fryzjera💇🏻‍♀️, a ja nawet poszłam na basen🏊🏼‍♀️.

 

w drodze z Denver do Casper

 

Teraz grzecznie siedzę w samochodzie i znowu robię swoje. Ale mam pięknie ułożone włosy i nawet błyszczyk na ustach. Korona👑 poprawiona – jedziemy dalej! Kierunek – Cody (nadal stan Wyoming).

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

@Fragmentator

Fragmenty codzienności i naszych podróży na Instagramie

Cody

PODRÓŻE